Канікули – пора відпочинку й дозвілля.

Канікули – пора відпочинку й дозвілля. Та учні з дитячого військово-патріотичного табору “Майбутнє України”, що у селі Лісна Слобідка на Коломийщині, сьогоднішній відпочинок провели з користю – до них навідалися Івано-Франківські патрульні поліцейські.

Працівники відділу зв’язків з громадськістю розповіли учням про небезпеку, яка може чатувати на вулицях та дали настанови, як вберегти себе й близьких. Поліцейські нагадали дітям правила поведінки на дорозі, в школі, в побуті, розповіли про шкідливість вживання алкоголю, куріння.

Діти наввипередки задавали інспекторам запитання про службу в поліції, про відповідальність за вчинені правопорушення, а декотрі з них, виявили бажання в майбутньому стати поліцейськими, чим потішили наших патрульних.

Найзахопливішою частиною для малих патріотів була демонстрація інспектором патрульної поліції основних прийомів самозахисту. Учні завзято взялися повторювати побачене і за кілька уроків вже оволоділи простими, та дієвими прийомами самооборони. Патрульний розповів малим про амуніцію, про зброю, про те, як поліцейські реагують на правопорушення та як захищають себе від нападу. Діти були в захваті і по черзі приміряли бронежилет, шолом та вчилися тримати щит.

Патрульні поїхали з дитячого табору в піднесеному настрою, адже так приємно бачити в очах підростаючого покоління розуміння та усвідомлення власної відповідальності перед законом.

Можливо, хтось із цих малих розумників в майбутньому таки стане хорошим поліцейським. А наше завдання – навчити, показати власним прикладом і всіляко сприяти їхньому щасливому і безпечному майбутньому.

#ifpolice #патрульнаполіція #поліціяфранківська
#ПорядокЦеТи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *