Традиційний благодійний ярмарок у Школі №275 ім. Володимира Кравчука

Сьогодні у школі № 275 імені Володимира Кравчука відбувся благодійний ярмарок, який учні спільно з батьками та вчителями проводять щороку, а зібрані кошти передають на допомогу бійцям АТО.
Кожного року дітки та батьки старанно готуються, вкладають душу та серце, що не може залишитися без уваги. Для найпатріотичнішої школи Києва вже стало традицією проводити заходи, задля підтримки наших захистинків. Голова Проводу ГО «ЗОЛОТІ ЛЕВИ ЧОРНОЇ СОТНІ» та командир добровольчого підрозділу «Чорна Сотня» – Тарас Мацюк (Taras Matsyuk) також завжди відвідує даний захід, бо як ніхто інший знає, що таке війна і що таке бути бійцем та командиром. Щиро вдячні директору школи – Оксана Антощак, педагогічному колективу за віддану працю та щиру любов до України, а також усім хто завжди долучається та підтримує а саме: учням, батькам та гостям!
#школа275 #найпатріотичнішашкола #благодійність #шкільнийярмарок#допомогабійцям #батькиТАдіти #ЧорнаСотня #ЗолотіЛевиЧорноїСотні#ТарасМацюк #ГромадськаОрганізація #Золоті #Леви #Чорної #Сотні#всеукраїнська #громадська #організація

 

Processed with VSCO with a6 preset
Processed with VSCO with a6 preset
Processed with VSCO with acg preset
Processed with VSCO with a6 preset

Processed with VSCO with a6 preset

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.